STIO 2,5/3-2B/L-LA24GN/O-M - Initiator/actuator terminal block
Initiator/actuator terminal block, nom. voltage: 24 V, nominal current: 18 A, number of connections: 4, connection method: Spring-cage connection, Rated cross section: 2.5 mm², cross section: 0.08 mm² - 4 mm², mounting type: NS 35/7,5, NS 35/15, color: gray