SACC-M12FST-3PECON-PG11-M - Power connector
Power connector, Power, 4-position, unshielded, Socket straight M12, coding: T, Screw connection, knurl material: Zinc die-cast, nickel-plated, cable gland Pg11, external cable diameter 8 mm ... 10 mm, For direct current up to 12 A/63 V