PT 10-FSI/C-LED 12 - Fuse modular terminal block
Fuse modular terminal block, fuse type: Flat, fuse type: C, nom. voltage: 12 V, nominal current: 25 A, connection method: Push-in connection, Rated cross section: 10 mm², cross section: 0.5 mm²- 16 mm², mounting type: NS 35/7,5, NS 35/15, color: black