PLD M 140 W 615/D35/SC - LED machine light
LED machine light, 24 V DC, emission angle (vertical/Horizontal): 85 °/101 °, length: 615 mm, diameter: 35 mm, degree of protection: IP54, can be swiveled, Dimming, can be switched in series