DEK-OE- 24DC/ 24DC/100KHZ - Solid-state relay terminal block
Input solid-state relay, transmission frequency: 100 kHz, with LED and protective circuit in input and output circuits, input: 24 V DC, output: 4 - 30 V DC/50 mA